تبلیغات
ss501 Loveable - news]see is calling plot
تاریخ : جمعه 4 بهمن 1392 | 10:14 ب.ظ | نویسنده : tani75

کلیاتی درباره فیلم جدید جونگ مین:
پارک جونگ مین فعالیتهاش رو به عنوان خواننده و بازیگر،امسال ادامه میده.او اماده است که فعالیتهاشو در دنیای هنر دوباره از سر بگیره.
یکی از نزدیکان در تاریخ 22 ژانویه به Newsen اعلام کرد "پارک جونگ مین به تازگی قراردادی رو با Seol Entertainment امضا کرده و در حال برنامه ریزی برای فعالیتهای جدیدش هست.همچنین او نقش کوتاهی در فیلم سینمایی Sea is Calling خواهد داشت و به زودی برای تور اروپا،کره رو ترک خواهد کرد.او امسال به عنوان خواننده و بازیگر سخت تلاش خواهد کرد."

این فیلم درباره ی Do Wan (Seo Ha Jun یه شخصیت بدگمان و سرد خواهد بود که تنها هدف زندگی اش شنا ست.و تلاش مکینه که راهش رو از بین جنگ درونی اش بین خانواده و دنیا پیدا کنه بر اساس یک سری از وقایع.
طبق منبع دیگر،فیلم هم اکنون فیلمبرداری شده و در جوئن روی پرده خواهد رفت.Seo Ha Jun نقش اصلی را به عهده خواهد داشت و جونگ مین نقش مقابل او را.در پایان اونها با هم صلح میکنن و رابطه ورزشکارانه خوبی رو برقرار میکنن

منبعبچه ها ناراحت نباشید!همیشه بازیگرای بزرگ زیادی بودن که  cameo بازی کردن!!! مثلا bae yong jun توی فیلم dream high که خیلی بازیگر بزرگیه.یا اصلا همون کیم هیون جونگ!!!

و جدای از اون، بخش خوشحال کننده اش اینه که جونگ مین با یه کمپانی قرارداد بسته!!!این مدت خیلی معلق بوده و مسلما فشارای زیادی روش بوده و شاید واسه همین نمیتونسته آلبومشو منتشر کنه!!ولی خدا رو شکر قرار داد بست.به امید اینکه این کمپانی خوب باشه براش و دیگه پولشو نخورن و جونگ مین هم همیشه موفق باشه!

طبقه بندی: ss501، SS501 News، Park Jong min،